KONST / Litografier / Färglitografi 13429280
nr 1342 9280
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 309/360, skärgårdsmotiv. Motivet: 54x37cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:47:29
24/8 19:53:25
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne